Pracownicy Rossmanna zgłaszają lokalne instytucje, które ich zdaniem tak prężnie działają i robią tyle dobrego, że warto je wesprzeć. Co roku pomagają domom dziecka, samotnej matki, hospicjom, fundacjom na rzecz chorych i seniorów, a także schroniskom dla zwierząt. W tym roku sami klienci mogli decydować, która organizacja jest im najbliższa i którą chcą wspierać.

Od 2 stycznia do 31 października członkowie Klubu Rossmann mogli przekazywać punkty za zrobione w Rossmannie zakupy 250 organizacjom i instytucjom w całej Polsce. Łącznie udało się zebrać 5 milionów złotych w postać produktów dostępnych w drogeriach Rossmann.

W samym tylko województwie podkarpackim pomoc i wsparcie na łączną kwotę ponad 200 tysięcy złotych trafiło do 15-u organizacji w tym do Stowarzyszenia Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Szansa”, Stalowa Wola, ul. Czarnieckiego 3.

Finał akcji jest najlepszym dowodem na to, że razem można góry przenosić. Pracownicy i klienci Rossmanna z radością angażują się w pomoc: skanują aplikację nawet przy niewielkich zakupach.

Razem robimy coś pożytecznego: wspieramy ludzi, którzy poświęcają swoje życie, wolny czas, pomaganiu na co dzień tym, którzy tego wsparcia najbardziej potrzebują. Po prostu „Pomagamy jak umiemy”.

Razem „Pomagamy jak umiemy” – i dobrze nam idzie!

https://www.rossmann.pl/pomagamy

Dodaj komentarz